YARININ ORGANİKÇİLERİNE EN GÜZEL HEDİYE %20 İNDİRİMLİ!

YARININ ORGANİKÇİLERİNE
EN GÜZEL HEDİYE %20 İNDİRİMLİ!

Yarının organik bahçıvanları için tasarlanan EkosolKids Sebze ve Çiçek Bahçesi® içeriğinde sebze ve çiçek yetiştirmek için gerekli tüm ürünleri bir arada bulunduran bir settir.

EkosolKids Sebze ve Çiçek Bahçesi® sayesinde çocuklar tohumdan fide elde etme sorumluluğunu bir hobi olarak eğlenerek öğrenecek ve organik yaşam zincirinin en minik halkasına kendi yetiştirdikleri sebze ve meyvelerle tanıklık edecekler.

Tamamen organik olduğu için, hiç bir kimyasal takviye içermeyen, özel olarak formülize edilmiş EkosolFarm Büyüten Mix® karışımı ile ortalama iki hafta içerisinde sebze ve meyve filizi yetiştirebileceksiniz.

Paket içeriğinde verilen EkosolFarm Büyüten Mix®, sebze ve çiçek tohumları ve detaylı uygulama kılavuzuyla, çocuklarınız kendi bahçesini kendisi oluşturabilecekler.
EkosolFarm Büyüten Mix® içeriğinde bulunan Ekosolfarm %100 Organik Solucan Gübresi®, üretim esnasında tamamen geri dönüşümü esas alan, çevreye duyarlı, toprağa saygılı bir üründür.
Paket İçindekiler: EkosolKids Çocuk Serası, Tohum Paketleri, Bitki besleyici EkosolFarm Büyüten Mix® , Fide Kapları, Fide Çubukları, Detaylı Kullanım Kılavuzu, Genç Organikçinin Takvimi. Tohumlar: Buğday Çimi Tohumu, Taze Fasülye Tohumu, Domates Tohumu, Yeşil Biber Tohumu, Mevsim Çiçekleri Tohumu.

Bir cevap yazın