Solucan Gübresi Üretim Seminerleri


Ekosol Tarım Solucan Gübresi Üretimi Seminerleri

Organik Solucan gübresi yapımı, Solucan gübresi işi, Solucan gübresi üretim tesisi nasıl kurulur?

Organik Solucan Gübresi Üretimi ile ilgili tüm detayların paylaşıldığı solucan gübresi üretim seminerlerimize davetlisiniz.

Ekim 2017 Seminer Tarihimiz: 14.Ekim.2017 Cumartesi

Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. olarak, 2005 yılından bu yana ülkemiz tarım arazilerinde, orantısız kimyasal ürünler kullanımından kaynaklı, vasıflarını artık neredeyse yitirmiş topraklarımızın ıslahını sağlama ve çiftçimizin verim artışı sağlayıp, daha sağlıklı ve bol kazançlı ürünler yetiştirebilmesi için, böylesine mucizevi organik bir gübreyi, Solucan Gübresi’ni çiftçimizle, üreticimizle tanıştırmayı misyon edindik.

Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. olarak, tarım arazilerinde Organik Solucan Gübresi’nin tüm tarım kültürlerinde sonsuz faydalarını anlatıp, kullanımını yaygınlaştırmaya çalışırken, öte yandan da Solucan Gübresi Üretim’i ile ilgilenen girişimcilere kaynağından doğru bilgi paylaşımını sağlamayı amaçladık.

 

Bu misyondan yola çıkarak, web sayfalarımızda konu ile ilgili bilgilendirme makaleleri, EkosolFarm YouTube sayfalarımızda bilgilendirme videoları yayınlarken, EkosolBlog sayfalarımızda sıkça sorulan sorulara yanıtlar vermeye, her iletişim talebinde bilgilerimizi, bildiklerimizi tüm şeffaflığımızla paylaşmaya çalıştık.

Buna rağmen maalesef son yıllarda internet üzerinde organik Solucan Gübresi Üretimi ile ilgili büyük bilgi kirliliği oluştuğu ve bu yanlış bilgilendirmeler sonucu çok sayıda girişimcinin zarar gördüğünü üzülerek takip etmekteyiz.

Bu sebeple Ekosol Tarım Manisa Fabrikasında, Solucan Gübresi Üretimi ile ciddi olarak ilgilenenlere
Katı Formda Solucan Gübresi Üretimi Eğitim Seminerleri düzenlemeye başladık.

Her ayın önceden belirlenmiş bir cumartesi günü, konunun uzmanlarınca Katı Formda Solucan Gübresi üretim süreçlerini hem teorik olarak hem de Ekosol Tarım Manisa Tesislerindeki üretim alanlarımızı gezdirerek pratikte nasıl bir üretim sürecimiz olduğunu, detaylarıyla ziyaretçilerimize aktarmaktayız.

Organik Solucan Gübresi Üretimi ile ilgili tüm soruların da yanıtlandığı ve indirimli EkosolFarm Solucan Gübresi, KompostBox, KompostUnit ürünlerimizin satışlarının da gerçekleştirildiği seminerlerimizin programı aşağıdaki gibidir.

Seminerlerimiz sabah 09:00’da başlamaktadır ve katılımcı sayısına bağlı olarak saat 14:00’te bitmektedir.

 

Seminer Programı:

Ekosol Seminer

Solucan Gübresi Üretimi Nedir?

Solucan Gübresi Üretimi Dünyada Nasıl Başlamıştır?
Solucanlar Nasıl Beslenir? Nasıl Gübre Üretir?
Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanlarının Özellikleri Nelerdir?
Solucanlar Ortam Sağlama

Solucan Gübresi Üretim Modelleri Nelerdir?

Yığma ve Yerden Bağımzı Üretim Modellerinin farklılıkları.
Sürekli Akış Sitemi avantaj ve dezavantajları

Ekosol Manisa Solucan Gübresi Uretim Solucan Gübresi Nedir?

Vermikompost ve Warm Casting (%100 Solucan Gübresi) arasındaki farklar
Solucan Gübresi içeriği nedir?
Toprağa faydaları nelerdir?
Bitkiye faydaları nelerdir?
Ürüne faydaları nelerdir?
Kullanım Miktarları ve Şekilleri Nelerdir?

Nasıl bir Tesis Kurmalısınız?

Solucan Gübresi Üretim tesisi kurarken gerekli asgari ihtiyaçlar nelerdir?
Üretim izin ve belgelerini nasıl ve nerelerden temin edebilirsiniz?

Soru ve Cevaplar

Ekosol Tarım A.Ş. Üretim Alanlarını Gezme

 

SEMİNER KATILIM KOŞULLARI:

Katı Formda Solucan Gübresi Üretim Seminerlerimize
Solucan Gübresi Seminer Kuponushop.ekosol.com.tr adresimizden edinebileceğiniz
SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİMİ SEMİNERİ KATILIM KUPONU ile katılabilirsiniz.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU olmadan seminere katılmak mümkün değildir.

Satın aldığınız Seminer Kuponu ile EkosolFarm ürünlerinde
Kupon Bedeli kadar İNDİRİM kazanacaksınız.

 

Örneğin,
Solucan Gübresi üretimi ile ilgilenenlere ilk tavsiyemiz olan ve 500 Solucan ile Solucan Gübresi Üretimine başlayabileceğiniz, EkosolFarm KompostBox‘ı internet satış fiyatımız 550.TL yerine
Seminer Katılım Kuponunuz ile 350.TL‘ye alabileceksiniz.

EkosolFarm KompostBox®
+ 500 Eisenia Foetida Kırmızı Kaliforniya Solucanı

EkosolShop Satış Bedeli: 550.TL

Seminer Katılım Kuponu Bedeli: -200.TL

Ödemeniz Gereken Tutar: 350.TL

(Fiyatlarımıza KDV ve Kargo dahildir.)

 

 

 

 

 

Solucan Gübresi Üretim Semineri Kuponunuzu, internet üzerinden EkosolShop siparişlerinizde veya seminer sonrasında EkosolFarm Manisa Fabrika Satış Mağazamızda İNDİRİM olarak kullanabileceksiniz.

Kupon Bedeli kadar İNDİRİM tüm EkosolFarm ürünlerimizde geçerlidir.

 

EkosolShop

 

 

 

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU

ŞARTLAR VE KURALLAR

1. Genel

Burada belirtilen koşul ve şartlar, Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. resmi internet satış sitesi EkosolShop (https//shop.ekosol.com.tr) adresinden, online internet üzerinden satışa sunulmuş SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU için geçerlidir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alarak burada belirtilen koşul ve şartları (“Koşul ve Şartlar”) kabul etmiş sayılırsınız. Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. Koşul ve Şartları yorumlama, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın almadan seminere katılmak mümkün değildir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU, online olarak EkosolShop (https//shop.ekosol.com.tr) adresinden yapılacak alışverişlerde ve Ekosol Tarım ve Hayvancılık A.Ş. Manisa Fabrikasından yapılacak alışverişlerde İNDİRİM olarak kullanılabilir.

EkosolShop (https//shop.ekosol.com.tr)adresinden seçtiğiniz ürün(ler)’i tamamen veya kısmen SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU ile ödeyebilirsiniz. Online olarak yaptığınız alışveriş toplamı SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU bakiyesinden yüksek ise, satın almayı geçekleştirmek için ek bir ödeme seçeneği kullanmalısınız.

2. Geçerlilik
Her bir SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satış değeri [200 TL]’dir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU satın alındığı tarihinden itibaren 3 AY geçerlidir. Geçerlilik süresinin bitiminde, SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU alışverişlerde İNDİRİM olarak kullanılamaz, yeniden etkinleştirilemez veya kullanılmayan bakiye geri ödenemez.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU ile kazanılan indirim EkosolShop (https//shop.ekosol.com.tr) adresi üzerinden Alışveriş Sepetinde sadece 1 KEZ kullanılabilir.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU, Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. resmi internet satış sitesi EkosolShop (https//shop.ekosol.com.tr) üzerinden satın alınmış sanal bir kupondur, matbu, basılı bir kupon değildir.

Tanımlanan hesaba ait EkosolShop Üyesi SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU EkosolShop Üyelik ekranından HEDİYE KUPONLARIM bölümünden takip edebilir. Son kullanım tarihini iceleyebilir.

3. İadeler
SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU devir edilemez, iade edilemez.

SOLUCAN GÜBRESİ ÜRETİM SEMİNERİ KATILIM KUPONU nakit ile değiştirilemez.

4. Gizlilik Politikası
Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş. ‘ye vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerden sorumlu taraftır. Bu nedenle Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş.’in, kişisel verilerinizin nasıl işleneceğini ve korunacağını içeren bir Gizlilik Politikası mevcuttur. Gizlilik Politikasının tam metnini burada bulabilirsiniz.

5. Müşteri Hizmetleri
İrtibat Bilgileri: Ekosol Tarım ve Hayvancılık San. Tic. A.Ş.
Eposta: info@ekosol.com.tr
Telefon: +90236 606 06 10