EKOSOLFARM ÜRÜNLER

EKOSOL TARIM A.Ş. EkosolFarm Markası altında granül formda EkosolFarm %100 Solucan Gübresi (Worm Castings) ve sıvı formda EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi (Liquid Worm Fertilizer) üreten Türkiye’nin ilk ve en büyük solucan gübresi üreten şirketidir.

Ekosol Tarım‘ın EkosolFarm markası ile ürettiği Organik %100 Solucan Gübresi Avrupa Birliği standart ve kurallarına göre T.C. Tarım ve Ormancılık Bakanlığı’nca düzenlenen Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak üretilmekte ve CERES Kontol ve Sertifikasyon tarafından denetlenmektedir.

Ekosol Tarım, EkosolFarm markalı organik gübre ürünleri yanında, Alman MayaGron GmbH tarafından lisanslı AgraGron markalı ürünlerin hem üreticisi hem de tek yetkili satıcısıdır.

EKOSOLFARM ve AGRAGRON ÜRÜNLER

EKOSOLFARM ve AGRAGRON ÜRÜN KATEGORİLERİ

Sahip olduğu Eisenia Foetida – Kırmızı Kaliforniya Solucanı sayısı ve üretim kapasitesi ile dünya çapında sayılı kuruluşlar arasında yer alan Ekosol Tarım A.Ş. bir çok tarım ülkesinden gelen taleplere istinaden, 2017 yılından itibaren EkosolFarm Ürünlerinin yurt dışı pazarlarda da satış ve pazarlamasını sürdürmektedir.

Solucan Gübresi EkosolFarm

Ekosol Tarım A.Ş. Doğrudan Çiftçiye satış politikası ile, hem doğrudan sahada çalışan ziraat mühendisleri ile satış yapmakta, öte yandan sahip olduğu sanal satış sitesi EkosolShop başta olmak üzere, Türkiye’nin tüm sanal satış platformlarından ürünlerinin satışını kendisi gerçekleştirmekte, Manisa Fabrikasında bulunan call center’ı aracılığıyla hem çiftçinin hem de hobi yetiştiricilerinin, EkosolFarm Ürünler’nin kullanım ve uygulama miktarları konusunda tüm sorularını yanıtlandırmaktadır.

EkosolFarm Ürünler İletişim için:

EKOSOL TARIM VE HAYVANCILIK SAN. TİC. A.Ş.
Hacırahmanlı Mah. Tarımsal Sanayi Bölgesi
Küme Evler No:7
45810 Saruhanlı / Manisa / TÜRKİYE
Tel: +90 236 606 06 10 / +90 236 364 15 15
Mobil: +90 539 680 98 80 (WhatsApp)
Faks : +90 236 364 16 16
e-mail : info@ekosol.com.tr

www.ekosol.com.tr | shop.ekosol.com.tr  | blog.ekosol.net